Під час тренування на санній трасі у Тернопільській області загинула школярка — Події

Під час тренування на санній трасі у Тернопільській області загинула школярка - Події

Фото: tp.npu.gov.ua

Трагедія сталася напередодні, 24 травня, близько 16:40 у селі Млинівці на території Кременецької обласної дитячої спортивної школи із санного спорту. Тренування проходили під наглядом тренера, однак закінчилися смертю дитини. Про це повідомили у ГУНП в Тернопільській області.

До поліції зателефонували медики швидкої, які приїхали на виклик. Проте зарадити дівчині вже не могли. Під час перевірки правоохоронці встановили, що під час спуску по санній трасі відламався фрагмент дерев’яної дошки і травмував  15-річну спортсменку. Ушкодження виявилися несумісними із життям. Дев’ятикласниця загинула на місці події.

Даний факт слідчі внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 2 статті 275 (Порушення правил, що стосуються безпечного використання промислової продукції або безпечної експлуатації будівель і споруд, що спричинило загибель людей) Кримінального кодексу. Триває слідство.

Санний спорт – один із екстремальних та швидкісних видів спорту. Саночники на жолобі розганяються до 140 км/год. Цікаво, що коли в Швейцарії в 30 роки XІХ століття тільки започатковували санний спорт, в Україні вже існувала санна траса — в місті Кременець. Зараз вона єдина на всю країну, де представники цього виду спорту мають можливість тренуватися.

Джерело