Інтер — володар Кубку Італії

Міланський клуб у фінальному матчі турніру переміг Фіорентину завдяки дублю Мартінеса.

Інтер виграв Кубок Італії. У фіналі, який пройшов на римському Стадіо Олімпіко, міланці здолали Фіорентину.

Зазначимо, що гра пройшла за невеликої переваги флорентійців, які відкрили рахунок у матчі вже на третій хвилині. Результативним ударом відзначився Ніколас Гонсалес.

Утім у складі «нерадзурі» була людина, що жодним чином не хотіли миритись з поразкою. Лаутаро Мартінес ще до перерви встиг зрівняти рахунок і вивести Інтер вперед.

У підсумку цей результат зберігся до кінця поєдинку. 2:1 на користь Інтера, який захистив титул здобутий минулого року. Загалом для міланців це дев’ятий національний кубок в історії.