ЗСУ вдалося знизити інтенсивність наступу росіян під Авдіївкою, але штурми продовжуються — Події

ЗСУ вдалося знизити інтенсивність наступу росіян під Авдіївкою, але штурми продовжуються  - Події

Фото: t.me/ab3army

Сили оборони України на Авдіївському напрямі знизили динаміку наступальних дій російської армії. Загарбники зазнають величезних втрат, намагаючись просунутися вперед, але від планів не відмовляються. Про це розповів заступник командира Третьої штурмової бригади Максим Жорін у Telegram.

– На даний момент на Авдіївському напрямку вдалося знизити динаміку наступальних дій ворога. Всім широким фронтом він не може наступати, змушений локалізувати свої атаки. Але це не означає, що росіяни припинили спроби наступу. При цьому, якщо ми вже давно звикли, що їм начхати на втрати особового складу – то зараз їм уже й на втрати техніки байдуже, — зазначив він.

За словами Жоріна, щодня знищується шалена кількість і піхоти, і техніки російських військ. Проте істотно на плани ворога це не впливає.

Раніше у ДПСУ повідомили, що протягом чотирьох місяців РФ втратила під Авдіївкою понад 40 тисяч своїх військовослужбовців та сотні одиниць бойової бронетехніки. Про рішення вивести війська з Авдіївки головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський повідомив 17 лютого. 18 лютого речник ОСУВ «Таврія» Дмитро Ліховий констатував, що Сили оборони України завершили виведення підрозділів із міста. Ситуація на Авдіївському напрямі залишається надскладною. Сили оборони завдали ворогові критичних втрат, але переважаючі збройні сили РФ продовжують тиснути.
Джерело