У СБУ відреагували на погрози білоруського КДБ вдарити по лікарнях Києва — Події

У СБУ відреагували на погрози білоруського КДБ вдарити по лікарнях Києва - Події

Фото: т.ме/СБУкр

Українські силовики вважають, що заява представників білоруської влади з приводу терористів, які нібито перебувають в українських лікарнях, є частиною інформаційно-психологічних спецоперацій, які грають на руку Росії. Про це повідомляє Служба безпеки України.

— Наша країна вже третій рік поспіль протидіє ворогові у повномасштабній війні, і всі громадяни розуміють важливість дотримання правил безпеки. Тому і спеціальні служби, і представники місцевої влади реагують на кожну потенційну загрозу згідно з передбаченими протоколами дій. Наразі вживаються всі необхідні заходи, щоб нівелювати якісь негативні наслідки навіть теоретичної загрози, — додали в СБУ.

Також спецслужба порадила представникам режиму у Білорусі зрозуміти, що справжніми терористами є люди у Кремлі. У СБУ додали, що білоруській владі потрібно не лякати українців псевдозаявами, а думати про те, як не опинитися на лаві підсудних у Гаазі поряд із кремлівським диктатором.

26 квітня стало відомо, що Київ терміново евакуює дві лікарні, одна з яких дитяча, на вулиці Богатирській. Пацієнтів та медиків перевезуть до інших медзакладів столиці. Інформація про можливий удар по лікарнях з’явилася 25 квітня від голови КДБ Білорусі Івана Тертеля. Виступаючи у Мінську на VII Всебілоруських народних зборах, він заявив, що у Києві у лікарнях на вул. Богатирській, 30 та 32, «ховаються терористи». Тертель сказав, що протидіятиме міфічним терористам з України «за законами воєнного часу – рішуче та без вагань».
Джерело