Зеленський прокоментував заяву РФ щодо «брудної бомби»: Усі все розуміють

Зеленський дав зрозуміти, що застосувати ядерну зброю в нашій частині Європи може лише один суб’єкт. Фото: ОП

Застосувати ядерну зброю може лише один суб’єкт у цій частині Європи, заявив Президент України Володимир Зеленський, коментуючи заяву міністра оборони РФ Сергія Шойгу.

«Коли сьогодні російський міністр оборони влаштовує телефонну карусель і обдзвонює іноземних міністрів із розповідями про так звану брудну ядерну бомбу, всі все добре розуміють. Розуміють, хто джерело всього брудного, що тільки можна уявити в цій війні», — сказав він у відеозверненні.

«Всюди, куди Росія принесла смерть і деградацію, ми повертаємо нормальне життя. Саме це – про українців. Там, де Україна – ніколи не знищується життя. А ось там, куди приходить Росія, вона всюди залишає масові могили,  зруйновані міста та села, заміновану землю, знищену інфраструктуру та природні катастрофи!» – сказав Зеленський.

«І якщо хтось може застосувати ядерну зброю в нашій частині Європи, то це лише один суб’єкт — і цей суб’єкт якраз і наказав товаришу Шойгу кудись там дзвонити», — наголосив президент.

Він додав, що світ має максимально жорстко відреагувати на дії РФ. «Якщо Росія підготувала чергове підняття ставок і черговий ескалаційний крок — вона вже зараз, превентивно і до будь-якого нового свого «бруду», має побачити, що світ це не проковтне», — сказав він.

Раніше ми писали, що Голова МЗС України Дмитро Кулеба вважає пропаганду РФ про «брудну бомбу» не лише абсурдною, а й небезпечною – росіяни часто звинувачують інших у тому, що планують самі.

Джерело