Тренер Шахтаря передбачив успіх збірній України на Євро-2024

Фото: ФК Шахтар Донецьк Ніколіні вірить у силу збірної України

Карло Ніколіні вважає українських гравців дуже талановитими і пророкує команді долю «темної конячки».

Збірна України з футболу здатна вразити світову футбольну спільноту своїм виступом на Євро-2024. Так вважає член тренерського штабу Шахтаря Карло Ніколіні.

Фахівець назвав «синьо-жовтих» молодою командою з талановитими гравцями, яка здатна грати різними схемами.

Він також пророкує українцям долю «темної конячки» на майбутньому чемпіонаті Європи в Німеччині.

«Україна дуже хотіла пройти кваліфікацію, у тому числі через усе, що відбувається в країні поза футболом. Я думаю, що Україна може виявитися темною конячкою на чемпіонаті Європи. Це молода команда із цікавими гравцями. Кваліфікація на Євро-2024 також дає надію країні, яка може мати позитивні емоції завдяки спорту.

Україна — це команда, яка може грати з різними схемами, ми вже бачили її, оскільки вони були в одній групі відбору з Італією. В України є талант і тактика. 7-8 футболістів грають в Англії та за кордоном, а також є ті, хто зі мною у Шахтарі, тут вони завжди потрапляють до Ліги чемпіонів.

Ребров на лаві запасних та Шевченко на чолі асоціації футболу приносять досвід, вони приносять авторитет. Рівень української збірної виріс і, повторюся, деякі гравці неймовірно талановиті. Вони великі професіонали, на кожній позиції є важливі гравці і 2-3 для мене це просто феномени. У них також є два дуже сильні воротарі.

Судаков? Проти Ісландії він зіграв чудовий матч. Я дуже пишаюся його прогресом. Наявність у збірній семи гравців Шахтаря плюс усіх тих, хто грає за кордоном, мене дуже тішить, і я був радий кваліфікації, яку вони досягли в матчі з Ісландією», — розповів Ніколіні в інтерв’ю Napoli Magazine.

Нагадаємо, раніше Андрій Шевченко прокоментував матч проти Ісландії і вихід збірної на Євро-2024.

 

Джерело