Ребел Вілсон зізналася, що втратила цноту в 35 років

Фото: instagram.com/rebelwilson Ребел Вілсон втратила цноту в 35 років

Наразі зірка заручена з дизайнеркою Рамоною Агрумою. У них є спільна дитина Ройс Ліліан, яка народилася за допомогою сурогатного материнства в листопаді 2022 року.

Австралійська акторка Ребел Вілсон зізналася, що втратила цноту у віці 35 років. Про це вона розповіла в інтерв’ю виданню PEOPLE.

Зірка сподівається, що її особиста історія стане «позитивним сигналом» для інших, а саме для молоді. За її словами: «не обов’язково погоджуватися на перший сексуальний контакт, якщо не готові до цього».

«Люди можуть почекати, поки вони будуть готові, або почекати, поки вони стануть трохи більш зрілими. І я думаю, що це може бути позитивним посланням. Очевидно, що ви не повинні чекати до тридцяти років, як я, але ви не повинні відчувати тиск, будучи молодою людиною», — сказала знаменитість.

Актриса зізнається, що в юності дуже соромилася цієї теми. Вона згадала, як одного разу збрехала про те, що втратила цноту у 23 роки.

«Зазвичай я просто виходила з кімнати, коли відбувалася розмова на цю тему. А потім з’являлися люди, які казали: «О, у 24 роки вже так пізно». І ось я сиджу тут і думаю: «Боже мій, мені вже 35. Якого біса? Я виглядаю найбільшою невдахою», — додала вона.

Ребел Вілсон припустила, що її досвід і дослідження своєї сексуальності були б «зовсім іншими», якби вона відразу зрозуміла і визнала, що вона лесбійка.

Раніше повідомлялося, що Ребел Вілсон, якій майже два роки тому вдалося схуднути на 35 кілограмів, поскаржилася, що знову почала набирати вагу. 

Ребел Вілсон вперше показала обличчя своєї доньки

Джерело