Падіння ракети у Польщі: Дуда заявив, що це було нещасним випадком

За словами Президента Польщі, ракету неможливо було знешкодити.

Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що падіння ракети у місті Пшеводов було нещасним випадком. Її неможливо було знешкодити. Про це повідомляє видання wPolityce.

«Швидше за все, це був нещасний випадок. Йде масований напад Росії на Україну, жорстокий. Росія відповідальна за цю війну і Росія відповідальна за всі нещастя, які є результатом цієї війни. В останні дні прийшло і до нас нещастя — дві наші польські родини втратили своїх близьких у Пшеводові», — сказав він.

Дуда також зазначив, що ракету неможливо було збити.

«Жодна країна світу не має системи оборони, яка б захищала всю територію цієї країни, особливо на такій невеликій відстані від кордону, якщо немає стратегічних, критичних об’єктів, які спеціально охороняються», — сказав він.

Дуда додав, що ракета була спрямована по території країні ненавмисно. За його словами, вона впала через збій певних внутрішніх механізмів, які повинні були спрацювати і знешкодити її.

Раніше Володимир Зеленський просив долучити українських фахівців до розслідування падіння крилатої ракети на території Польщі.

Джерело