Найсильніший футболіст у світі стане рестлером

Фото: Getty Images Акінфенва остаточно пішов із футболу

Адебайо Акінфенва заявив, що знайшов своє покликання і незабаром вийде на борцівський ринг.

Адебайо Акінфенва так і не зміг досягти значних успіхів у футболі. За більш ніж 20-річну кар’єру він не грав вище за Лігу 1 — третій дивізіон чемпіонату Англії.

В історію Акінфенва увійшов як «найсильніший футболіст у світі». Справа в тому, що вага нападаючого становила понад 100 кг. При цьому він міг віджимати від грудей вагу, вдвічі більшу за власну.

Влітку цього року, після шести проведених сезонів у Віком Вондерерс, 40-річний гравець вирішив повісити бутси на цвях. Однак довго без діла спортсмен не сидів. Англієць вже анонсував свою появу на рингу на турнірі Progress Wrestling 23 жовтня. Про це повідомляє видання The Sun.

«Мені пощастило займатися улюбленою справою 22 роки, але це була професія. Коли ти на пенсії, це просто свобода та переживання. Це завжди було на задньому плані через мою любов до рестлінгу.

Коли ви знаходите щось, що вам подобається, стає трохи легше. Головна думка полягає в тому, щоб спробувати щось нове, і якщо воно виходить, воно виходить. Мені це подобається, мені подобаються тренування, мені подобається, що вони інтенсивні», — йдеться у заяві Акінфенви.

   Акінфенва і Шеймус

Зазначимо, що Акінфенва тренувався із суперзіркою WWE Шеймусом у вересні, перед тим як дебютувати у реслінгу.

Джерело