Мінай та Верес розійшлися бойовою нічиєю у 7 турі УПЛ

У стартовому матчі сьомого ігрового дня української Прем’єр-ліги було зафіксовано рахунок 1:1.

Нічиєю між Мінаєм та Вересом стартував сьомий тур української Прем’єр-ліги. Зазначимо, що матч, який відбувся на Мінай-Арені, видався по-справжньому бойовим. Головний арбітр зустрічі Романов показав учасникам поєдинку одразу вісім жовтих та одну червону картку.   Щодо голів, то зустріч краще розпочали гості. Вже на п’ятій хвилині Дахновський вивів Верес уперед. Відігратися господарі змогли лише у середині другого тайму, м’яч забив Вишневський. 1:1 і після цієї зустрічі Верес посідає 6-е місце в УПЛ, Мінай – 11-те.       УПЛ. 7-й тур.   Мінай — Верес — 1:1   Голи: Вишневський, 64 – Дахновський, 5   Попередження: Горін, 47, Гончар, 84, Вітенчук, 90+3 – С. Шарай, 24, Дахновський, 73, Г. Пасіч, 82, Є. Пасіч, 83   Вилучення: Г. Пасіч, 90+5 (друге попередження)     Мінай: Бандура – ​​Трубочкін (Дмитрук, 89), Нємчанінов, Горін (Чуєв, 81), Гончар – Вітенчук, Хахльов – Кулієв (Рогозинський, 60), Твердохліб, Воробчак – Вишневський (Коломоєць, 81).   Верес: Когут – Є. Пасіч, Вовченко, Курко, Гагун – Кучеров, Клець – Г. Пасіч, С. Шарай (Лебеденко, 71), Дахновський (В. Шарай, 75) – Гайдучик (Сергійчук, 70).       Нагадаємо, раніше стало відомо, хто обслужить центральний матч 7 туру УПЛ Шахтар – Динамо.