Дочка Бреда Пітта та Анджеліни Джолі розповіла, чого хоче на своє 18-річчя

Фото: instagram.com/shiloh.joliepit Донька Бреда Пітта та Анджеліни Джолі благає батьків помиритися на її 18-річчя

Наступного тижня Шайло Джолі-Пітт виповнюється 18 років, тому вона закликає своїх батьків до примирення.

Дочка Бреда Пітта і Анджеліни Джолі Шайло закликала батьків помиритися з нагоди свого 18-річчя. Про це повідомляє Life&Style.

Зокрема, 27 квітня Шайло Джолі-Пітт стане повнолітньою і замість подарунка вона просить своїх зіркових батьків нарешті покласти край запеклій і нескінченній війні за розподіл майна після розлучення.

«Раніше Шайло мовчала про це, але тепер вона займає певну позицію і каже їм обом, що їм потрібно розібратися у своїх стосунках та подорослішати», — зізнався інсайдер.

За інформацією видання, спадкоємиця артистів втомилася від постійних розборок між батьками, за якими їй доводиться спостерігати.

«Шайло набридли їхні сварки, і вона вимагає, щоб вони знайшли спосіб ладити або принаймні були ввічливі один з одним. Вона благає їх зробити це заради неї», — повідомив інсайдер. 

За його словами, раніше Шайло мовчала про це. Але зараз, на відміну від своїх братів і сестер, вона займає активну позицію.

Варто зазначити, що стосунки Анджеліни Джолі та Бреда Пітта останні кілька років були напруженими. Колишнє подружжя досі перебуває в судовому процесі через майно та опіку над дітьми.

Раніше повідомлялося, що прийомний син зіркового експодружжя Анджеліни Джолі та Бреда Пітта обізвав свого знаменитого батька «негідником».

Анджеліна Джолі висунула нові звинувачення на адресу Бреда Пітта

Джерело