Актор Юрій Феліпенко розповів про службу в ЗСУ

Фото: instagram.com/y.felipenko Юрій Феліпенко із задоволенням здобуває нові знання

Знаменитість доєднався до батальйону ударних БпАК «Ахіллес» 92 ОШБр. Це добровольчий підрозділ, сформований у перші дні повномасштабного вторгнення.

Український актор Юрій Феліпенко, який зіграв головну роль у серіалі Обіцянка Богу і вступив до лав Збройних сил, розповів про свою службу.

Відомо, що актор, який наразі входить до складу батальйону «Ахіллес» 92-ї ОШБр проходить військову підготовку і вже відчуває себе потрібним та із задоволенням здобуває нові знання.

«Перебуваючи тут, я вже відчуваю, що я необхідний. Я небагато знаю в армійській темі, але залюбки вчусь. Я дійсно отримую задоволення. І величезна мотивація для мене особисто — це піклування батальйону про нас. Я не думав, що може бути таке у війську. Зараз я ще впевненіший у своєму виборі, ніж був до цього», — розповів актор в інтерв’ю для сайту 1+1.

Юрій Феліпенко також зізнався, що вже встиг звикнути до змін у своєму житті. Однак, за його словами, адаптація не зайняла у нього багато часу, адже рішення було багато разів обдумане.

Крім того, актор додав, що зараз його думки повністю зайняті військовими навчаннями, а на акторську діяльність просто не вистачає часу.

«Знаєте, призвичаїтися було неважко, тому що я цей вибір зробив не за один день. Щодо навчання, я максимально намагаюся віддати себе сюди. Зараз зовсім не думаю про акторське. Мені це наразі нецікаво. Я хочу максимально взяти ті знання, які мені дадуть тут, а потім безпосередньо в батальйоні», — зазначив актор.

Раніше повідомлялося, що режисер і захисник Олег Сенцов поділився новим фото з фронту.

Український актор Юрій Феліпенко вступив до ЗСУ

Джерело