Дніпро-1 наприкінці матчу поступився АЗ

Дніпровський клуб не зумів добути позитивного результату в останньому турі групового етапу Ліги конференцій.

У рамках шостого туру групового етапу Ліги конференцій Дніпро-1 на виїзді зустрічався із АЗ.   На старті зустрічі господарі поля були рішучіші та стрімкіші в атаці, що призвело до швидкого голу – Карлссон подав, а Одгорд головою переправив м’яч у ворота Валефа.   Дніпро-1 не став притискатися до воріт і створив свої моменти: спочатку Піхальонок пробив, але Верхлюст встиг зреагувати, а пізніше Бусаннело подав прямо на Довбика, який не зумів головою пробити голкіпера АЗ.     Середина другого тайму пройшла під контролем АЗ, який створив кілька небезпечних моментів, але реакція Валефа допомогла уникнути пропущеного другого м’яча. Прямо під перерву Дніпро-1 зумів провести одну з небагатьох атак, яка завершилася голом. Довбик спочатку добре попрацював корпусом, а згодом замкнув простріл від Амаша.     Другий тайм почався з того, що Сваток привіз момент на свої ворота, скидаючи на Валефа. Бразилець встиг у підкаті відкинути м’яч, але просто на ногу Павлідіса, проте той не зумів влучити у порожні ворота. Пощастило Дніпру-1.   У середині другого тайму команди особливо не створювали гольових моментів, але перевага була за АЗ. Карлсон виходив на ударну позицію, але Валефа обіграти не зміг, Павлідіс знову мав шанс, але пробити йому не дали зі штрафного.       Кінцівка зустрічі стала яскравою, проте сумною для Дніпра-1. Павлідіс скористався подачею Сугавари і забив, пробивши головою в дальній кут воріт. Дніпровська команда могла уникнути поразки у компенсований час: Базур, який вийшов на поле на останній секунді, після подачі від Дніпра-1 пробив по своїх воротах, але Верхлюст зреагував, перевівши м’яч у перекладину.   Незважаючи на поразку, Дніпро-1 вийшов у плей-офф Ліги конференцій із другого місця. АЗ став першим за підсумками групового етапу.   Статистика матчу АЗ – Дніпро-1 шостого туру Ліги конференцій   АЗ – Дніпро-1 2:1   Голи: Одгорд, 8, Павлідіс, 87 – Довбик, 40   Володіння м’ячем: 49% – 51% Удари по воротах: 12 — 7 Удари у ворота: 5 — 4 Офсайди: 4 — 3 Кутові: 4 — 1   АЗ: Верхюлст – Хацидіакос, Бейкема, Деккер (Павлідіс, 46), Керкез – Райндерс (Копмейнерс, 89), Де Віт, Класі (Базур, 89) – Сугавара, Одгорд (Лахдо, 64), Карлссон (ван Бредероде) .   СК Дніпро-1: Валеф – Адамюк, Сваток, Сарапій, Бусанелло – Рубчинський (Когут, 86), Бабенко – Назаренко (Кононов, 89), Піхальонок, Амаш – Довбик.   Попередження: Де Віт – Бусанелло.