У бою з Ортісом покажу свій максимум — Ломаченко

Фото: Getty Images Ортіс допоміг Ломаченкові підготуватися до поєдинку з Коммі

Колишній чемпіон світу у трьох вагових категоріях поділився очікуваннями від майбутнього виходу на ринг.

Поєдинок проти Джермейна Ортіса стане ще одним кроком до здійснення мрії. Про це перед поєдинком із непереможеним американським боксером заявив Василь Ломаченко.

При цьому колишній чемпіон світу у трьох вагових категоріях не очікує на легку прогулянку від наступного поєдинку. За словами Ломаченка, він ретельно готується до бою.

«Я повернувся до США і почав знову йти до своєї мрії. Я почав готуватися до досягнення своєї мети. Це дуже важливо, це дуже велика мотивація для тебе. Тепер мені потрібно зробити ще один крок, і я до цього готовий.

Я думаю, що Ортіс — дуже добрий хлопець. У мене з ним склалися чудові стосунки, бо він був у моєму таборі і допоміг мені готуватися до Річарда Коммі. Я готувався дуже старанно. Я тренувався так само, як завжди. Я дуже серйозно зосередився на своєму супернику. Я можу передбачити, що покажу свій максимум.

З моменту початку моєї кар’єри у профі минуло майже 10 років. У моїй голові та серці є мета, і я готуюся до цього моменту. Мені ще раз потрібний цей шанс», — розповів Ломаченко в інтерв’ю Top Rank Boxing.

Нагадаємо, Василь Ломаченко проведе бій проти Джемейна Ортіса вже 29 жовтня.

Раніше український боксер розповів про свою найголовнішу мрію у професійній кар’єрі.

Джерело