Шахтар завершив виступ у Лізі Європи, програвши Феєнорду

Нідерландська команда сім разів вразила ворота «гірників» у грі 1/8 фіналу Ліги Європи.

У четвер, 16 березня, Фейєнорд приймає Шахтар у рамках матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи.   Перший тайм пройшов максимально катастрофічно для підопічних Ігоря Йовічевіча. Його команда програла перший тайм з рахунком — 0:3, показавши при цьому бліду гру.   Вже на дев’ятій хвилині форвард господарів Хіменес розвернувся у штрафному майданчику після передачі Джаханбахша і пробив точно у лівий кут.   «Гірники» трохи струснулися, але тільки після другого пропущеного м’яча. Капітан Феєнорда Кокджу з дальньої дистанції направив м’яч у лівий кут — Трубін не дістав. Шахтар відповів дальнім і потужним ударом Судакова, який направив м’яч у перекладину.     Минуло кілька хвилин і арбітр призначив пенальті у ворота Шахтаря – Конопля зіграв рукою. Кокджу підійшов до м’яча та впевнено реалізував свій шанс.     Побиття донецької команди продовжилося у другому таймі. Вже на перших хвилинах Ідрісі дальнім ударом відправив м’яч точно у кут.       На 60-й хвилині Ідрісі оформив шедевр. Він у штрафному майданчику отримав передачу від Кокджу і забив точно від перекладини. Гол краси.   Джаханбахш, який був одним із найактивніших у першому таймі, забив на 64-й хвилині. Півзахисник із дальньої дистанції не залишив шансів Трубіну. За кілька хвилин рахунок дійшов до 7:0, а автором голу став Данілу.       Донецький колектив зумів відзначитися голом престижу наприкінці зустрічі. Келсі вразив ворота господарів, отримавши закид від Матвієнка.   Фейєнорд знищив Шахтар у грі у відповідь і пройшов до 1/4 фіналу Ліги Європи — 8:2 за сумою двох зустрічей. «Гірникам» дякую за єврокубковий сезон.   Статистика матчу Феєнорд — Шахтар 1/8 фіналу Ліги Європи   Феєнорд — Шахтар 7:1 (1:1 — перша гра)   Голи: Хіменес, 9, Кокджу, 24, 38 (пен.), Ідрісі, 49, 60, Джаханбахш, 60, 64, Данілу, 67 — Келсі, 87   Володіння м’ячем: 51% -49% Удари по воротах: 16-7 Удари у ворота: 10-2 Офсайди: 0-1 Кутові: 3-1 XG: 1.71 – 0.62