Роналду зробив дубль у лізі Саудівської Аравії

Зірковий португальський форвард продовжує забивати голи у ворота суперників Аль-Насра в чемпіонаті.

Кріштіану Роналду продовжує забивати голи у складі саудівського Аль-Насру. Зірковий португалець напередодні оформив дубль у ворота Аль-Шабаба і допоміг своєму клубу розгромити суперника 4:0.

Обидва голи були забиті з пенальті. На 13-й хвилині захисник Аль-Шабаба зіграв рукою, а потім на 37-й хвилині грубий фол призвів до ще одного одинадцятиметрового.

Забив Роналду і третій м’яч, утім його було скасовано через порушення правил з боку португальця. Таким чином Роналду забив уже п’ять голів у трьох матчах чемпіонату Саудівської Аравії цього сезону.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що зірка Манчестер Сіті став одноклубником Роналду.