ПСЖ і Боруссія — півфіналісти Ліги Чемпіонів

Французький і німецький клуби у видовищних поєдинках реваншувалися за поразки у перших матчах.

ПСЖ і Боруссія Дортмунд склали першу півфінальну пару Ліги чемпіонів сезону 2023/24. Обидва клуби драматично та видовищно перемогли своїх суперників по чвертьфіналу.

Французький клуб у гостях реваншувався за домашню поразку 2:3 від Барселони. Хоча починалося все для парижан дуже погано. Вже на 12 хвилині вони пропустили гол у свої ворота від Рафіньї.

Проте плани каталонців зруйнував захисник Рональд Араухо, який після півгодини гри заробив пряму червону картку за фол останньої надії.

Залишившись у меншості господарі не змогли протидіяти натиску ПСЖ. Гості забили чотири голи і впевнено перемогли у матчі.

Ліги чемпіонів. 1/4 фіналу. 16 квітня

Барселона — ПСЖ 1:4 (перший матч — 3:2)

Голи: Рафінья, 12 — Дембеле, 40, Вітінія, 54, Мбаппе, 61 (пен.), 89

Вилучення: Араухо, 29.

Попередження: Мартінес, Левандовскі, Гюндоган — Мбаппе, Руїс, Маркіньйос, Доннарумма.

Атаки: 62 — 103

Барселона: тер Штеген — Кунде, Араухо, Кубарсі, Канселу (Фелікс, 82) — де Йонг (Лопес, 83), Гюндоган, Педрі (Торрес, 62) — Ямал (Мартінес, 34), Левандовскі, Діас

ПСЖ: Доннарумма — Хакімі, Маркіньйос, Ернандес, Мендеш — Заїр-Емері (Угарте, 81), Вітінья, Руїс (Асенсіо, 77) — Дембеле (Коло Муані, 88), Мбаппе, Баркола (Кан Ін, 76)

Не менш драматичним видався поєдинок Боруссії і Атлетіко. Німці поступились тиждень тому у Мадриді 1:2, а тому мали перемагати вдома мінімум з різницею у два м’ячі, для того аби вийти у наступний раунд. Необхідна різниця була забезпечена «джмелями» вже за підсумком першого тайму, після влучних ударів Брандта і Маатсена.

Утім провал на початку другої 45-хвилинки звів усі зусилля господарів нанівець. Гості легко відіграли два голи. Проте, німецькому клубу вдалось так само швидко повернути собі необхідну перевагу — Фюлькруг і Забітцер забили у проміжку трьох хвилин і вивели Боруссію до півфіналу, де вони зіграють с ПСЖ.

Боруссія Д – Атлетіко — 4:2 (перший матч – 1:2)

Голи: Брандт, 34, Матсен, 39, Фюллькруг, 72, Забітцер, 74 – Гуммельс, 49 (авт.), Корреа, 64

Попередження: Р’єрсон, 43 – Аспілікуета, 30, Ермосо, 45+1

Боруссія Д: Кобель – Матсен, Шлоттербек, Гуммельс, Р’єрсон – Джан, Забітцер – Адеємі (Байно-Гіттенс, 66), Брандт (Ройс, 90), Санчо (Озджан, 86) – Фюллькруг.

Атлетіко: Облак – Ермосо, Хіменес, Вітсель – Аспілікуета (Рікельме, 46), Де Пауль (Ньїгес, 83), Коке, Льоренте, Моліна (Барріос, 46) – Грізманн, Мората (Корреа, 46).

Удари (у площину): 19 (9) – 9 (3)

Кутові: 6 – 2

Офсайди: 2 – 3.