Зросла кількість загиблих у Києві внаслідок ракетної атаки — Події

Зросла кількість загиблих у Києві внаслідок ракетної атаки - Події

Фото: t.me/Klymenko_MVS/602

Кількість загиблих у Києві внаслідок ракетного удару, який завдали росіяни 29 грудня, зросла до 13 осіб. З-під завалів складського приміщення у шевченківському районі вранці 30 грудня дістали ще чотири тіла. Про це повідомив міський голова столиці Віталій Кличко.

— Кількість загиблих у результаті вчорашньої атаки на столицю 29 грудня зросла до 11 людей. Тіла ще двох загиблих дістали з-під завалів складського приміщення в Шевченківському районі, — написав Кличко у Telegram о 10:37.

Та вже за кілька хвилин додав, що рятувальники дістали ще два тіла. Таким чином загальна кількість загиблих у Києві — 13 осіб. Однак ще триває розбір завалів.

Віталій Кличко також зазначив, що внаслідок ракетного удару у столиці постраждали 32 людини. Наразі 17 із них перебувають у стаціонарах медзакладів.

У п’ятницю, 29 грудня, Росія завдала масованого ракетного удару по Україні. Вибухи пролунали у Києві, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Львові, на Харківщині. Ворог застосовував усі види ракет, окрім «Калібрів». Росіяни знищили та пошкодили цивільну інфраструктуру, житлові будинки, лікарні та навчальні заклади. У різних містах загинули понад 30 людей.

Джерело