Золотий М’яч був дитячою мрією — Бензема

Фото: Getty Images Бензема виграв Золотий М’яч-2022

Французький нападаючий поділився враженнями від завоювання престижної нагороди.

Власник Золотого М’яча-2022 Карім Бензема поділився своїми враженнями від завоювання найпрестижнішого трофея. Він традиційно подякував тренерам, партнерам з команди та президентам клубів. А також розповів про дитячу мрію, яка здійснилася.

«Це гордість для мене. Я згадую часи, коли я був маленьким, всю роботу, яку я ніколи не залишав. Це була дитяча мрія, як і всіх дітей. Я виріс із цим у своїй голові, а потім у мене з’явилася мотивація, тому що в моєму житті було дві рольові моделі: Зізу і Роналдо — це багато роботи, це ніколи не здаватися, це ще більше тренувань, але насамперед завжди пам’ятати цю мрію, що все можливо.

Був час, коли мені було набагато важче. Сьогодні ми дивимось не лише на світлі сторони, але були такі періоди, коли я, наприклад, не був у складі, коли я не здавався, коли я був із тренером. Ми багато працювали на тренуваннях, і він постійно казав мені зберегти цю радість від гри у футбол і що одного разу я зможу виграти цей трофей. Я дійсно пишаюся своїм шляхом.

Я тут уперше, тож я дуже щасливий, задоволений своєю роботою. Я так і далі продовжуватиму. Я хотів би подякувати всім моїм товаришам з команди, чи то в Реалі, чи в національній збірній. Дякую їм, моєму тренеру, моєму великому президенту — Флорентіно Пересу. Того дня, коли він дав мені шанс підписати контракт із Реалом, він прийшов до мене додому. Це показує, яка він людина. Він завжди був зі мною відвертим. Він завжди вселяв мені довіру, тому сьогодні він користується моєю повагою.

Я також не забуваю пана Оласа, всю академію Ліона, бо без них я не зміг би здійснити мрію грати в Мадриді. Вся моя сім’я, тому що нам потрібна сім’я, щоб бути об’єднаними. Цей Золотий м’яч індивідуальний, але також колективний. Тому для мене це народний Золотий м’яч», — сказав Бензема після вручення Золотого м’яча.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що у боротьбі за Золотий м’яч Бензема обійшов Кевіна де Брюйне та Садіо Мане.

Джерело