ЗМІ повідомили про затримання у Києві серійного вбивці, на рахунку якого щонайменше 10 злочинів — Події

ЗМІ повідомили про затримання у Києві серійного вбивці, на рахунку якого щонайменше 10 злочинів - Події

Фото: t.me/operativekyiv

Ввечері у середу, 3 січня, правоохоронці Києва затримали чоловіка, якого підозрюють у скоєнні серії вбивств, вчинених на території всієї України. Мінімум два з них були вчинені в Києві. Як повідомив «Київ Оперативний», злочинця шукали по всій країні з минулого року.

Останньою жертвою маніяка стала киянка, тіло якої з ознаками насильницької смерті знайшли у Голосіївському районі столиці. Подібне вбивство сталось минулого року в Оболонському районі. В цілому ж затриманого підозрюють в більше ніж 10 випадках різних злочинів (здебільшого майнових), що були вчинені по всій Україні.

Офіційного коментаря від столичної поліції або МВС наразі немає.  

Водночас деякі ЗМІ, посилаючись на джерела, повідомляють, що останню жертву затриманого знайшли в столиці, у кіоску з продажу квітів, зранку 2 січня. Нібито на тілі зафіксували  численні ножові поранення в області ребер, живота, шиї та голови.   

Раніше стало відомо, що правоохоронці завершили розслідування щодо двох російських військових, що вбили дитячого письменника Володимира Вакуленка та ще трьох українців під час окупації частини Харківської області. 

Джерело