Злата Огнєвіч розповіла про службу батька на фронті

Фото: instagram.com/zlata.ognevich Злата Огнєвіч із батьком

З початку повномасштабної війни батько виконавиці подався допомагати пораненим захисникам.

Українська співачка Злата Огнєвіч розповіла про свого батька, який від початку повномасштабної війни перебуває на передовій, лікуючи поранених бійців.

Зокрема, співачка в ефірі проекту Пісня мого життя зізналася, що коли почалася війна, вони хотіли перевезти сім’ю в більш безпечне місце, але у Леоніда Григорова були свої плани.

«Він у мене лікар і врятував дуже багато людських життів. Коли почалось повномасштабне вторгнення, я хотіла відвезти його з мамою у безпечне місце, але тато сказав, що він нікуди не буде їхати зі свого дому», — пригадала артистка.

Злата Огнєвіч також додала, що її батько зараз перебуває в Харківській області, і після півроку служби вона його просто не впізнала.

«Зараз він перебуває у Харківській області, працює і допомагає нашим хлопцям, яких привозять з фронту. Через пів року, коли батько приїхав зі шпиталя, я його не впізнала. Це була зовсім інша людина. Його очі були сумні, він провів дуже багато операцій і ампутацій», — поділилася співачка.

Співачка каже, що дуже пишається рішенням батька. Зокрема, Леоніду Григоровичу вже понад 65 років і він міг би піти на пенсію. Однак батько артистки обрав інший шлях.

«Він для мене приклад, адже йому понад 65 років, він вже міг би бути на пенсії, відпочивати, але обрав інший шлях і допомагає пораненим. У мене з батьком дуже сильний зв’язок, і з роками він став ще сильнішим», — поділилася артистка.

Раніше повідомлялося, що співачку Злату Огнєвіч запідозрили у першій вагітності.

Олег Скрипка зізнався, чи готові його сини піти воювати

Джерело