Жителя Волині підозрюють у переправленні ухилянтів за кордон за підробленими документами | Newsmax

За процесуального керівництва Чернівецької та Волинської обласних прокуратур викрито та повідомлено про підозру громадянину, який організував незаконне переправлення військовозобов’язаних чоловіків за кордон за підробленими відмітками у паспортах.

За даними слідства, житель Волинської області налагодив незаконну схему одержання прибутку від сприяння у незаконному перетині держкордону чоловікам, яким заборонено покидати територію України. Підозрюваний допомагав особам призовного віку виїжджати до країн ЄС через МПП «Порубне» за закордонними паспортами, у які вносив неправдиві відмітки про перебування особи на Консульському обліку України в іноземних державах, а також відмітки про постійне місце проживання за кордоном.

Правоохоронці затримали громадянина на території Волинської області після одержання 800 доларів США від чергового клієнта – буковинця, який «замовив» у нього відтиск та штамп Генерального консульства України у Кракові про постійне місце проживання на території Польщі та взяття на постійний облік.

Наразі вирішується питання про обрання затриманому запобіжного заходу.

За матеріалами Офісу Генерального прокурора України

Джерело