Жінка витратила понад $35 000, щоб перетворити своє житло на дім для Барбі

Фото: Скріншот Манда Хансен та її ляльковий будинок

Американка, яка працює графічним дизайнером, використала свої навички, щоб втілити мрію в реальність.

31-річна мешканка Вашингтона Манда Хансен витратила понад $35 000, щоб перетворити своє житло на будиночок для ляльки Барбі. Про це повідомляє The Mirror.

Зокрема, жінка розповіла, що хоча її сім’ю влаштовував нейтральний сірий декор будинку, вона вважала атмосферу «нудною», тому графічний дизайнер використала свої навички, щоб змінити своє житло.

Манда не приховує, що завжди була одержима рожевим кольором та естетикою Барбі, що відображено в її попередньому будинку, який вона купила, коли їй було 20 років — він був повністю рожевим у стилі Барбі ззовні.

Коли вони з чоловіком купили будинок у 2017 році, вона відчула, що має приймати більш «дорослі» рішення щодо декору та його розміщення, тому спочатку подружжя дотримувалося більш нейтрального стилю. Хоча її родині та друзям подобався традиційний дизайн інтер’єру, Манда відчувала, що він не відповідає її внутрішньому характеру.

Тому американка вирішила кардинально змінити інтер’єр, повернувшись до естетики Барбі. «Я почала з рожевих стін і дівочих елементів декору», — розповіла вона, додавши, що не шкодує про своє рішення.

«Перше, з чого я почала — моя кухня. Це була перша кімната, у якій я поклеїла шпалери, і я була одержима тим, як це змінило простір», – каже Хедсен. Згодом вона додала рожеву техніку та інший декор, який чудово поєднався з квітковими стінами. Це коштувало жінці близько 3 тисячі доларів.

Наступною кімнатою, що зазнала трансформації, стала вітальня. Американка встелила стіни блискучими панелями, що перетворило простір на величезну диско-кулю. Вона також додала рожеве блискуче піаніно, яскраві крісла та килим. Ремонт обійшовся їй у 5 тисяч доларів.

І останньою особливістю, яку Манда зробила у своєму будинку, став її задній сад, де вона створила яскраво-рожевий басейн, рожевий будиночок і веселу рожево-білу підлогу в клітинку, утворивши «літній оазис Барбі» загальною вартістю близько 13 тисяч доларів.

На створення лялькового будиночка в реальному житті подружжя витратило понад 35 тисяч доларів.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Manda Hansen (@mandacreatespretty)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Manda Hansen (@mandacreatespretty)

Раніше повідомлялося, що Алісія Альміра зі Швеції за 10 останніх років витратила на пластичні операції майже 130 тис. доларів.

Режисер Чарльз Бенд створить фільм Барбенгеймер

Джерело