Жадан став почесним професором Українського університету в Мюнхені

Фото: instagram.com/serhiy_zhadan Сергій Жадан отримав звання почесного професора УВУ

Сергій Жадан отримав звання почесного професора Українського університету в Мюнхені, ставши першою особою, яка удостоїлася цього титулу за вагомий внесок у розвиток української літератури та культури.

Український музикант та письменник, а нині військовослужбовець Сергій Жадан отримав звання почесного професора філософії Українського вільного університету у Мюнхені. Про це він повідомив на своїй сторінці в Instagram.

«Отримав звання Почесного доктора філософії Українського вільного університету. Дистанційно подякував. Справді вдячний УВУ — це велика честь і відповідальність. Спасибі всім, хто тримає вітчизняну освіту», — написав він.

Зазначається, що Жадан отримав титул за внесок у розвиток української культури й літератури, свою гуманітарну діяльність та «за несення свідчень жахливої війни в Україні та за готовність до боротьби за свободу та мир».

Український вільний інститут (УВУ) — приватний український університет, який розташований у Мюнхені (Німеччина). Це перший вищий навчальний заклад, який створили українці в еміграції.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Serhiy Zhadan (@serhiy_zhadan)

Раніше повідомлялося, що лідер гурту Жадан і Собаки Сергій Жадан та учасники колективу Євген Турчинов і Олександр Меренчук записали перше відео з вишколу.

Сергій Жадан вперше прокоментував своє рішення піти служити

Джерело