Зеленський відреагував на удар по Вільнянську та закликав Захід не затягувати за допомогою — Події

Зеленський відреагував на удар по Вільнянську та закликав Захід не затягувати за допомогою   - Події

Фото: facebook.com/zelenskyy.official

Президент Володимир Зеленський відреагував на російський обстріл Вільнянська в Запорізькій області, внаслідок якого загинуло семеро людей, серед яких двоє дітей. Кількість жертв постраждалих може зрости, заявив президент України Володимир Зеленський.

— Семеро людей, серед них дві дитини, вбиті російським ракетним ударом по Запорізькій області. Мої співчуття всім, хто втратив рідних. Станом на даний момент відомо про одинадцять поранених — троє з них діти. Усі служби на місці і допомагатимуть максимально. На жаль, кількість постраждалих ще може зрости, – написав президент.

Як зазначив глава держави, є способи подолати щоденний російський терор, від якого страждають українські міста та громади. Для цього, за його словами, слід знищувати російських терористів та пускові установки там, де вони є, а також збільшувати кількість сучасників систем ППО в Україні. Він подякував усім партнерам, які допомагають та закликав їх прискорити допомогу. За його словами, будь-яке затягування з рішеннями у цій війні означає втрату людських життів.

29 червня росіяни вдарили містом Вільнянськ. Під ударом опинилися об’єкт критичної інфраструктури, магазин та житлові будинки. Загинули 7 людей, щонайменше 18 поранені. 29 червня український лідер Володимир Зеленський, реагуючи на нещодавні обстріли житлової багатоповерхівки у Дніпрі, запевнив, що в Україні вже триває підготовка нових рішень для захисту громадян від російського терору та обстрілів.
Джерело