Заступник голови Нацполіції усунули після скандалу з російським паспортом дружини — Події

Заступник голови Нацполіції усунули після скандалу з російським паспортом дружини  - Події

Фото: tsn.ua

Заступника глави Нацполіції Дмитра Тишлека усунули від виконання службових обов’язків на час розслідування щодо нібито наявності паспорта РФ у його дружини, також правоохоронця підозрюють у зв’язках із Росією. Про це розповів Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

— Тишлек після опублікованого журналістського розслідування справді публічно звернувся із заявою до ГБР, щоб правоохоронці перевірили оприлюднену інформацію. Кримінальне провадження вже ведеться. Я особисто з нетерпінням чекаю на результати. І суспільство також має почути відповіді на запитання. Тому що сумніви у вірності державі та присязі – неприпустимі. Особливо під час війни, — наголосив глава міністерства.

Клименко запевнив, що якщо озвучені у ЗМІ факти підтвердяться, то стосовно Тишлека буде ухвалено невідкладні та жорсткі управлінські рішення. А до отримання висновків слідства його буде усунуто від виконання службових обов’язків, повідомив міністр.

Згідно з розслідуванням журналістів видання Bihus.Info, дружина заступника голови Нацполіції Тишлека станом на літо 2023 року досі не втратила російський паспорт, а сам він нібито користується нерухомістю та автомобілем сім’ї партнера ватажка ростовського кримінального угруповання. У той же час Тішлек заявив, що факти з його біографії «були викривлені», і ініціював розслідування самого себе у ДБР.

Джерело