Закарпаттяобленерго: графіки відключення електроенергії в області не застосовують! Перевіряйте інформацію!

Шановні споживачі! Час від часу ПрАТ «Закарпаттяобленерго» відстежує інформацію, коли в соцмережах чи на окремих сайтах, у медіа подають недостовірну інформацію щодо застосування перерв в електропостачанні. Гучні заголовки покликані привернути увагу до новини, але насправді нерідко вводять в оману. Саме тому ми вкотре закликаємо перевіряти інформацію на офіційних сайтах держустанов, підприємств тощо. 

 

Так трапилось і сьогодні, коли одне з видань оприлюднило новину під яскравим заголовком «8 годин на день без світла: на Закарпатті оприлюднили новий графік відключень електроенергії». Уже в самій новині йдеться про те, що впродовж тижня в громадах області проводитимуться ПЛАНОВІ відключення електроенергії, і при цьому посилання наводиться на офіційний сайт ПрАТ «Закарпаттяобленерго», але не на розділ «Планові перерви», а на розділ «Погодинні включення/відключення електроенергії».

Зрозуміло, що така інформація викликала шквал звернень до товариства.  Споживачі обурюються, що їх не поінформували про застосування графіків. Тому нагадуємо, що означають назви перерв в електропостачанні та де їх відстежувати.

«Погодинні включення/відключення електроенергії» https://zakarpat.energy/customers/break-in-electricity-supply/. У цьому розділі розділі розміщена інформація про включення/відключення електроенергії у рамках заходів, які здійснюють фахівці через дефіцит потужності в енергосистемі України. І тільки в цьому разі!   

 ПрАТ «Закарпаттяобленерго» нагадує, що цьогоріч погодинні включення/відключення електроенергії з метою обмеження величини споживання не застосовувались.

«Інші перерви в електропостачанні» — https://bit.ly/3Uih86E. У цьому розділі можна переглянути інформацію про перерви через виконання планових робіт з обслуговування електричних мереж, спрямованих на підвищення надійності електропостачання та покращення якості обслуговування споживачів, а також про аварійні перерви. Зокрема:

1) Планові перерви — https://bit.ly/4aAfSBx — перерви через виконання планових робіт з технічного обслуговування електричних мереж, спрямованих на підвищення надійності електропостачання та покращення якості обслуговування споживачів.

2) Аварійні перерви — https://bit.ly/3W5N7Ie — перерви, викликані несприятливими погодними умовами та непередбачуваними обставинами, в тому числі діями сторонніх осіб.

Також існують Графіки аварійних вимкнень (ГАВ та СГАВ) – це перерви, які здійснюють диспетчери товариства виключно за розпорядженням НЕК «Укренерго».

ПрАТ «Закарпаттяобленерго» закликає перевіряти інформацію та керуватись тільки офіційними джерелами інформації. Зокрема, інформаційні майданчики ПрАТ «Закарпаттяобленерго» такі: 

Офіційний сайт: https://zakarpat.energy  

Сторінка в Facebook: https://www.facebook.com/Zakoblenergo

Телеграм-канал: https://t.me/zakarpatenergyofficial

ПрАТ «Закарпаттяобленерго» вдячне всім свідомим споживачам! Разом наближаємо перемогу України!

Пресслужба ПрАТ «Закарпаттяобленерго»

 

Джерело