Закарпатські прикордонники впіймали ухилянтів із траурними вінками — Події

Закарпатські прикордонники впіймали ухилянтів із траурними вінками - Події

Фото: dpsu.gov.ua

Очевидно немає меж креативності українських чоловіків, які понад усе мріють виїхати за кордон, аби уникнути мобілізації. На Закарпатті прикордонники відділення «Хижа» Мукачівського загону виявили двох харків’ян, які мали намір незаконно потрапити в Румунію, прикрившись «похороном бабусі». Навіть жалобні вінки прихопили. Про це повідомляє Держприкордонслужба.

Авто, яким їхали чоловіки, наряд зупинив на контрольному посту. Водій, житель Закарпаття, повідомив, що він таксист та виконую замовлення з доставки пасажирів на похорон бабусі у село Чорнотисово. На підтвердження своїх слів, навіть продемонстрував поминальні вінки.

Самі ж пасажири підтвердили, що їдуть на похорон бабусі, щоправда, назвати ім’я та адресу, де вона проживала, не змогли. Прикордонники з’ясували, що харків’яни заплатили «таксисту» та його спільникам по 2 тисячі доларів США за переправлення через кордон.

— З прибуттям на Закарпаття їх зустріли, забрали кошти, надали поминальні вінки та наказали при зустрічі з прикордонниками розповідати «легенду» про похорон бабусі. Наразі оперативники прикордонного загону ретельно вивчають усі деталі правопорушення з метою встановлення кола осіб, причетних до незаконного переправлення чоловіків через кордон, — йдеться у повідомленні.

У Києві затримали поплічника кримінального авторитета «Лавасогли-Батумського», який переправляв ухилянтів за кордон. За 8 тисяч доларів «клієнтам», які бажали виїхати з України та уникнути мобілізації до лав ЗСУ, пропонували перетин кордону по річці Дністер. За час дії воєнного стану 317 спортсменів, тренерів та осіб зі спортивного персоналу прострочили дозволені терміни перебування за кордоном.
Джерело