З пошаною до тих, хто гордо носить ймення мама

У КЗ «Центр культурних послуг» відбувся мистецький захід «Цілую ніжно материнські руки», присвячений Дню матері та Міжнародному дню сім’ї.

Через війну багато українських жінок зустрічали свято мами зі сльозами на очах, бо більше ніколи не почують у цей день привітань від своїх дітей. Їх забрали ворожі снаряди.

Посивілі від горя матусі… На їхню долю випав найстрашніший тягар – втрата своєї кровиночки… Чи ж може материнське серце витримати більший біль? Як його розрадити? Як знайти слова, щоб хоч на трішечки притупити цей пекельний біль? Адже він не пройде ніколи, з ним потрібно навчитися жити.

Аби подякувати матерям загиблих Героїв за неймовірний подвиг їх дітей в ім’я рідної землі, вшанувати жінок-берегинь у день свята, зійшлося чимало жителів громади.

Про безмежну силу материнської любові, витримку та терпіння української жінки-матері, яка у складні часи війни не просто берегиня родини, а й захисниця, незламна у вірі та силі духу, розповідала літературна виставка «Бути мамою в Україні», представлена працівниками Комунального закладу «Публічна бібліотека» Рожищенської міської ради та дитячої бібліотеки-філії.

Підготувати подарунок власними руками найріднішій людині могли усі бажаючі, долучившись до майстерок від завідувачки бібліотеки-філії села Крижівка Тетяни Миколайчук та директорки Молодіжного центру Наталії Пешук.

Також учасники заходу мали можливість оглянути роботи учасників Зразкової студії образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Художній дивосвіт» Будинку дитячої творчості (керівник Оксана Шатунова).

Мистецькі номери від вихованців Рожищенського будинку дитячої творчості, викладачів та учнів музичної школи, солістів КЗ «Центр культурних послуг» зворушували до глибини душі, бо головним їх лейтмотивом була перемога добра над злом, життєствердне бачення мирного завтра України, за яку віддали життя наші сучасники – ті, хто своїм життям творив новітню історію української державності.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих у російсько-українській війні жителів громади. Пам’ять про них житиме у наших серцях вічно!

По завершенні мистецької програми голова Рожищенської міської ради Вячеслав Поліщук поспілкувався з родинами загиблих земляків з приводу актуальних питань, які їх турбують.

Джерело