Українська ППО вже збила 13 «Кинджалів» та понад 20 інших балістичних ракет — Події

Українська ППО вже збила 13 "Кинджалів" та понад 20 інших балістичних ракет - Події

Фото: t.me/ukrainemediacenterkyiv

Українські сили ППО вже змогли збити 13 аеробалістичних ракет «Кинжал», а також понад 20 «Іскандерів» та С-400. Про це розповів представник командування Повітряних Сил ЗСУ Юрій Ігнат у коментарі Українському Радіо.

За словами Ігната, росіяни щомісяця виготовляють близько 100 ракет різних типів, серед них і Х-47 «Кинжал». Хоча запас «Кинджалів» у ворога відносно невеликий.

— Щодо атаки 11 серпня з боку росіян, то були аеробалістичні ракети Х-47 «Кинжал», одна з яких збита в Київській області. Ці ракети можуть збивати засоби протиповітряної оборони, здатні працювати проти балістичних ракет. Таких коштів в Україні небагато, але все ж таки результат є. Вже не один «Кинжал» знищено протиповітряною обороною України. 16 травня – 6 ракет, 16 червня – теж 6, і зараз маємо ще одну. Тобто це вже 13 «Кинджалів» було збито протиповітряною обороною України. Додайте до них ще понад 20 збитих балістичних ракет, зокрема «Іскандери» та С-400. З огляду на те, що «Кинжал» рухається в небі на величезній швидкості, понад 7 тисяч кілометрів на годину, то часу на його ліквідацію небагато, — розповів він.

За словами Ігната, атака ворога 11 серпня — підтвердження того, що противник володіє інформацією про об’єкти інфраструктури та військові об’єкти та використовує її. Українське військове керівництво теж розуміє це, і вживає всіх необхідних заходів, щоб зберегти техніку та особовий склад.

Раніше Гнат розповів, що під час російського ракетного удару по Івано-Франківщині у п’ятницю, 11 серпня, загарбники намагалися знищити молодих українських льотчиків, які поїдуть освоювати винищувачі F-16.

Джерело