У ЗСУ показали, на що росіяни перетворили мікрорайон у Часовому Яру — «пекло на землі» — Події

У ЗСУ показали, на що росіяни перетворили мікрорайон у Часовому Яру - "пекло на землі" - Події

Фото: facebook.com/24th.brigade/

Російські окупанти продовжують знищувати Часів Яр на Донеччині. Українські військові зазначають, що місто фактично перетворилося в руїни та купи попелу. Бійці 24 ОМБр імені короля Данила показали в соцмережах, як зараз виглядає красивий раніше мікрорайон «Канал».

– Мікрорайон «Канал» біля каналу Сіверський Донець-Донбас перетворився на груду попелу – так виглядає він зараз. Такий пейзаж, який колись знаходився за межами нашої уяви, за два роки війни вже став звичним. Від нашої згуртованості сьогодні залежить те, як виглядатимуть наші міста завтра, – зазначили військові.

При цьому воїни 24 ОМБр імені короля Данила продовжують оборону міста від значно більших сил противника в найважчих умовах. Бійці ЗСУ також закликали українців підтримувати своїх захисників.

4 липня представник оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця» Назар Волошин підтвердив, що Сили оборони України залишили мікрорайон Канал у Часовому Яру. 3 липня про звільнення Сил оборони України зі східного мікрорайону міста повідомили аналітичний проект DeepState та командир тактичної групи «Реванш» Богдан Ходаковський. За їхніми даними, російські окупанти стерли мікрорайон ціною величезних втрат, у ньому не залишилося жодної вцілілої будівлі. Подальше утримання руїн було недоцільним.
Джерело