У Варшаві горить величезний торговий центр, вогонь охопив 80% будівлі — Події

У Варшаві горить величезний торговий центр, вогонь охопив 80% будівлі - Події

Фото: twitter.com/KGPSP

Вранці 12 травня у Варшаві спалахнула масштабна пожежа у торговому центрі по  вулиці Маривільська, 44. За попередніми даними, горить понад 80% торговельного центру. Влада попередила мешканців прилеглих будинків залишатися вдома та зачинити вікна, пише місцеве видання Onet.

Причина займання наразі невідома. Повідомлень про жертви або поширення вогню на інші об’єкти теж поки немає.

Повідомляється, що об’єкт є великим комплексом з 1400 магазинами та пунктами обслуговування. Пожежники повідомили, що обвалилася конструкція даху. Усіх людей, які перебували на об’єкті та прилеглій території, евакуювали, повідомили рятувальники. Зараз ТЦ гасять, це може тривати ще кілька годин. Рятувальні роботи проводять 50 підрозділів, у тому числі хіміко-екологічна рятувальна група. 

— У нас немає інформації про постраждалих. Роботи з гасіння пожежі продовжуються, операція складна, на місці виявилося багато легкозаймистих матеріалів. Я думаю, що роботи з гасіння пожежі продовжаться протягом наступних кількох годин, — сказали у пожежній команді Варшави.

Найближчим часом у постраждалому районі виникнуть перебої в роботі транспорту та бізнесу. Місцева влада може перекрити дороги або навіть оголосити евакуацію.

Раніше у столиці Німеччини спалахнула потужна пожежа на металургійному заводі Diehl Metall, де серед іншого виготовляють системи ППО IRIS-T. Місто накрило чорною хмарою отруйного диму. У тимчасово окупованій Євпаторії в ніч на 16 квітня спалахнула пожежа в екзотаріумі «Тропікпарк». Вогнем було охоплено дах будівлі. Пожежники врятували жінку та двох ведмедів. Понад 200 тварин загинули.

 

Джерело