У США пасажирський Боїнг «загубив» вікно та частину фюзеляжу під час польоту — Події

У США пасажирський Боїнг "загубив" вікно та частину фюзеляжу під час польоту  - Події

Фото: edition.cnn.com

У США пасажирський літак «Боїнг» невдовзі після зльоту, перебуваючи вже в повітрі, втратив частину фюзеляжу та вікно. Екіпаж був змушений здійснити екстрену посадку. Про це повідомляє CNN.

Інцидент стався у п’ятницю з літаком Boeing 737-9 компанії Alaska Airlines. Рейс 1282 р. летів з Портленда в Онтаріо, Каліфорнія. Але незабаром після зльоту літак повернувся до Портленда, в компанії пояснили це «проблемами з тиском». Однак пасажири розповіли журналістам, що ця насправді проблема полягала в тому, що панель фюзеляжу разом із вікном випала невдовзі після зльоту.

Відомо, що на борту на той момент перебували 171 пасажир та шість членів екіпажу. Літак знаходився в повітрі близько 20 хвилин, перш ніж повернутися в аеропорт. Після екстреної посадки у кількох пасажирів виявили незначні травми, але їх життю нічого не загрожує.

— Після сьогоднішньої події з рейсом 1282 року ми вирішили вжити запобіжних заходів і тимчасово призупинити польоти нашого парку з 65 літаків Boeing 737-9, — йдеться в заяві генерального директора Alaska Airlines Бена Мінікуччі. — Моє серце співчуває тим, хто був на цьому рейсі, мені дуже шкода, що ви пережили.

В Alaska Airlines також заявили, що компанія працює з Boeing, щоб зрозуміти, що сталося на рейсі 1282 року. Літак отримав сертифікат льотної придатності 25 жовтня 2023 року. На час розслідування компанія призупинила польоти всіх 65 літаків цього типу. Профільні державні агенції також проводитимуть власне розслідування.

Джерело