У Росії вперше вражений Су-57 на аеродромі «Ахтубінськ» — Події

У Росії вперше вражений Су-57 на аеродромі "Ахтубінськ" - Події

На території аеродрому «Ахтубінськ» в Астраханській області Росії пролунали вибухи. В результаті отримав поразку багатоцільовий винищувач Су-57. Про це повідомляє пресслужба Головного управління розвідки України.

У відомстві опублікували супутникові знімки стоянки літака на російському аеродромі. На знімках зафіксовано, що 7 червня Су-57 стоїть цілим, а вже наступного дня біля нього видно воронки від вибуху та сліди пожежі, що виникли через вогневу поразку.

– Цей випадок поразки Су-57 є першим в історії, – йдеться у заяві.

Су-57 — найсучасніший винищувач РФ, який може використовувати ракети Х-59 та Х-69 для ударів. У озброєнні повітряно-космічних сил Росії є обмежена кількість цих бойових літаків.

У Росії вперше вражений Су-57 на аеродромі "Ахтубінськ" - Події

У Росії вперше вражений Су-57 на аеродромі "Ахтубінськ" - Події

Фото: gur.gov.ua

8 червня українські спецслужби вперше завдали ударів безпілотниками по аеродрому в російському Моздоку на території Північної Осетії. Там базуються літаки, що завдають ракетних ударів по Україні, у тому числі дальні бомбардувальники Ту-22М3, з яких запускають крилаті ракети Х-22, та носії «Кинджалів» 31-К. Відстань від контрольованої Україною території до аеродрому «Моздок» становить понад 1000 км. 26 травня дрон Головного управління розвідки атакував станцію радіолокації далекого виявлення цілей «Воронеж-М», розташовану в російському місті Орськ Оренбурзької області. Український безпілотник подолав відстань понад 1800 кілометрів до об’єкта супротивника, встановивши новий рекорд діапазону поразки для дронів-камікадзе.
Джерело