У Росії горить склад з боєприпасами, людей готують до евакуації — Події

У Росії горить склад з боєприпасами, людей готують до евакуації - Події

Фото: REUTERS

У Воронезькій області Росії після нібито атаки БПЛА почалася пожежа на складі з «вибухонебезпечними об’єктами». Про це повідомив губернатор області Олександр Гусєв у своєму Телеграм-каналі.

— Минулої ночі черговими силами ППО було виявлено та знищено декілька БПЛА над територією Воронезької області. Під час падіння їх залишків сталася пожежа на одному зі складів. У Підгірському районі розпочалася детонація вибухонебезпечних об’єктів, — написав російський чиновник.

За його словами, постраждалих внаслідок вибухів та пожежі немає, але місцевих жителів уже попередили про можливу евакуацію. Для цього підготували автобуси, а населенню дали інструкції щодо безпеки. Тим часом російське Міністерство оборони не згадало про збиті БПЛА в цьому регіоні, звітувавши лише про один збитий апарат у Білгородській області.

18 червня Служба безпеки України атакувала дронами нафтобази у Ростовській області Росії. У спецслужбі пообіцяли, що й надалі вводитиме «дронові санкції» проти російського нафтопереробного комплексу та зменшуватиме економічний потенціал ворога, який забезпечує агресора ресурсами для ведення війни проти України 20 червня українські безпілотники атакували дві нафтобази та нафтопереробний завод на території Росії. На місцях влучень почалися пожежі. Також безпілотники атакували Афіпський НПЗ у Краснодарському краї РФ. 25 червня українські розвідники вразили склад боєприпасів у Воронезькій області. Нашим бійцям вдалося вразити склад загальною площею 3500 квадратних метрів в Ольховатському районі. Тоді на майданчиках зі снарядами виникла пожежа із вибухами.
Джерело