У Луцьку пролунав вибух у відділенні Нової пошти — у посилці опинилися гранати — Події

У Луцьку пролунав вибух у відділенні Нової пошти - у посилці опинилися гранати - Події

Фото: novaposhta.ua

У Луцьку Волинської області стався вибух гранати у приміщенні відділення Нової пошти. Чоловік випадково висмикнув чеку, коли оглядав замовлений товар. Про це пишуть «Волинські новини».

За даними видання, чоловік замовив три піротехнічні імітаційні гранати в інтернеті. Коли він прийшов на пошту, щоб забрати своє замовлення, він вирішив оглянути його там. Не дотримуючись правил поводження з такими предметами, клієнт випадково висмикнув чеку однієї з гранат, і вона вибухнула.

За попередніми даними, медичну допомогу надали чоловікові, і його життю нічого не загрожує. Персонал пошти не постраждав. В адміністрації Нової пошти підтвердили, що у приміщенні одного з відділень вибухнула навчальна граната.

– Ніхто з людей, які були у відділенні, не постраждав. Працівники відділення надали клієнтові домомедичну допомогу та викликали швидку, але від госпіталізації він відмовився. Відділення працює у звичайному режимі, — повідомили представники Нової пошти у коментарі «24 каналу».

У компанії зазначили, що у цьому випадку вантаж не був зброєю. Однак там нагадали, що перед посиланням потрібно уважно перевірити, чи товар не входить до заборонених.

31 травня у Снігурівській громаді Миколаївської області чоловік отримав значні травми внаслідок підриву на російському боєприпасі. У чоловіка — травматична ампутація лівої кінцівки, вогнепальне уламкове поранення нижніх кінцівок, рвано-забита рана правого стегна, садна на правому передпліччі. Потерпілого госпіталізували. 26 травня правоохоронці затримали зловмисників, причетних до вибуху банку у Чернігові, які намагалися викрасти гроші з банківських осередків громадян. Вибухом була пошкоджена будівля та припарковані поряд авто. Люди не постраждали. Поліціянти встановили, що утримання сховищ банку не пошкоджено.
Джерело