У Львові розпочалася антикризова нафтогазова конференція

У Львові розпочалася Третя антикризова нафтогазова конференція, яка зібрала майже 200 учасників і триватиме два дні.

Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної військової адміністрації, передає Укрінформ.

"Сьогодні, 25 травня, у Львові розпочалася ІІI антикризова нафтогазова конференція Ньюфолк НКЦ («Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр» — ред.), яка об’єднала майже 200 учасників з різних регіонів України. Мета заходу – обговорити актуальні питання розвитку видобувного бізнесу: сучасні технології, досвід світових підприємств, виклики, з якими стикнулися нафтогазовидобувні компанії з початку повномасштабного вторгнення", — йдеться у повідомленні.

Під час вітального слова очільник Львівської ОВА Максим Козицький наголосив, що Львівщина є однією з передових областей у видобуванні газу і нафти і зосереджує роботу велика кількість як державних, так і приватних компаній. Навіть в умовах повномасштабної війни Львівщина розвивається в економічному плані та нарощує видобутки.

"Якісна освіта для людей, які прагнуть працювати в компаніях, залучення сучасних технологій і менеджмент у роботі – це три основні аспекти, які у синергії дають змогу досягати результатів, зокрема в енергетичній галузі. Дякую колективам усіх компаній, які продовжують працювати в Україні, сплачують податки та створюють робочі місця. Цінуємо українських підприємців і працюємо над тим, щоб наша область була привабливою також для іноземних інвесторів», – зазначив Козицький.

В ОВА поінформували, що в конференції, яка триватиме 25-26 травня, братимуть участь представники Міністерства енергетики, НАК «Нафтогаз», Укргазвидобування, Укрнафти та інших компаній, які працюють у сфері нафтогазовидобування. Учасники матимуть можливість налагодити тісну співпрацю для пошуку ефективних механізмів розвитку галузі, в межах конференції проведуть низку сесій, воркшопи та круглий стіл.

У Львові розпочалася антикризова нафтогазова конференція / Фото: Львівська ОВА

Джерело