У Києві сильний вітер пошкодив найбільший прапор України — Події

У Києві сильний вітер пошкодив найбільший прапор України - Події

Фото: kyivcity.gov.ua

У Києві сильний рвучкий вітер 28 жовтня пошкодив найбільший прапор України. Він був встановлений на найвищому флагштоку міста, що на Печерських пагорбах. Про це заявив заступник голови КМДА В’ячеслав Непоп, повідомляється на сайті КМДА.

– Через екстремальні погодні умови поривами вітру було пошкоджено найбільший прапор України – незважаючи на те, що напередодні його приспустили для збереження цілісності. Міцне вітростійке полотнище не витримало негоди, що вирувала в столиці. Однак на такі випадки ми й передбачили запасні елементи, сказав він.

Пошкоджені рештки полотнища прапора з флагштока вже зняли. Новий прапор буде піднятий, як тільки покращаться погодні умови та стихне ураганний вітер.

Споруда флагштока у Києві найбільша в Україні, його висота – майже 90 метрів, вага – 32 тонни. Розмір полотнища прапора – 16 на 24 метри.

У Києві триває ліквідація наслідків негоди, повідомила міська військова адміністрація. Задіяні усі необхідні служби. Станом на 18:30 у столиці внаслідок дощу та сильних поривів вітру загинули двоє людей, постраждали – 8 осіб. Крім того, пошкоджено два житлові будинки, 17 дахів будинків, три кіоски, 10 автомобілів. У місті повалено 203 дерева, ще 130 дерев пошкоджено. Зафіксовано 25 падінь дерев на проїжджу частину та три падіння дерев на трамвайні колії.

Джерело