У Києві до 33 людей збільшилася кількість загиблих від ракетного удару — Події

У Києві до 33 людей збільшилася кількість загиблих від ракетного удару  - Події

Фото: my-obolon.kiev.ua

Під час проведення демонтажу складського приміщення, яке було пошкоджено внаслідок ракетної атаки з боку Росії 29 грудня 2023 року, було виявлено ще одне тіло загиблого. Про це повідомила Київська міська військова адміністрація.

— Наразі відомо про 33 загиблих внаслідок удару по Києву 29 грудня. Ці дані підтвердила проведена звірка національної поліції», — йдеться у повідомленні.

Вранці 29 грудня 2023 року Росія здійснила велику масовану ракетну атаку на столицю та кілька інших міст України, включаючи Дніпро, Харків, Одесу, Львів та Запоріжжя. Під час нападу окупаційні сили використовували різні типи ракет, у тому числі стратегічні бомбардувальники та безпілотні апарати для ударів. Це була наймасштабніша атака з боку Росії. Збройні сили України зуміли перехопити значну частину випущених ракет, у тому числі 88 крилатих. У Києві ворог потрапив на склад, в результаті 32 особи постраждали: одна померла в лікарні, а решта загинула на місці удару. Аварійно-рятувальні роботи у Шевченківському районі тривали з 29 грудня до 3 січня. У ніч проти 2 січня 2024 року Росія здійснила нову повітряну атаку на Україну. У Харкові в результаті ракетного обстрілу поранення отримали 53 особи, у Києві — 48 осіб.
Джерело