У Херсоні через обстріли зникло світло та пошкоджено вокзал — Події

У Херсоні через обстріли зникло світло та пошкоджено вокзал - Події

Фото: t.me/olexandrprokudin

Частина Херсона залишилась без світла внаслідок російських обстрілів. У місті пошкоджено залізничний вокзал. Про це повідомили голова Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін та Укрзалізниця.

— Внаслідок російських обстрілів у Херсоні пошкоджено критичну інфраструктуру. Через ворожі удари місто частково залишилося без світла. Нині енергетики працюють над його відновленням, — написав Прокудін у своєму телеграм-каналі. 

В Укрзалізниці розповіли, що внаслідок ворожих ударів по Херсону пошкоджені колії та вокзал. Рух потяга № 121/122 Київ — Херсон — Київ тимчасово обмежили до Миколаєва. Звідти пасажирів до Херсона і зворотно везтимуть автобусами.

Начальник Херсонської міської військової адміністрації Роман Мрочко повідомив, що внаслідок ворожих обстрілів вночі також пошкоджено контактну мережу, через що тимчасово припинено рух тролейбусів на маршрутах № 9 та № 8.

Вночі 8 травня Росія атакувала енергетичні об’єкти у шести областях України, зокрема три теплоелектростанції ДПЕК. Минулого разу залізничний вокзал у Херсоні потрапив під російський обстріл у грудні. Потяги також перенаправляли до Миколаєва. 
Джерело