У Харкові 11 лютого оголосили Днем жалоби за загиблими внаслідок атаки дронів — Події

У Харкові 11 лютого оголосили Днем жалоби за загиблими внаслідок атаки дронів - Події

Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

У Харкові, де нині триває ліквідація наслідків наслідків нічної атаки російських дронів, неділя, 11 лютого, оголошено Днем жалоби на згадку про загиблих. Відповідне розпорядження міського голови Ігоря Терехова опубліковано на сайті міськради.

Внаслідок нічної атаки дронів, яка спровокувала масштабну пожежу у Немишлянському районі Харкова, загинули 7 людей, у тому числі троє дітей, є поранені, крім того, постраждали 57 осіб, які залишилися без житла та всіх особистих речей.

На знак скорботи за загиблими на будинках та спорудах місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій у неділю буде приспущено державний прапор України з чорною стрічкою. Також буде заборонено розважальну музику на ринках, у торгових закладах, об’єктах громадського харчування та скасування всіх розважальних заходів.

У ніч проти 10 лютого російські окупанти атакували Харків дронами-каїмкадзе. Мер міста Ігор Терехов повідомив, що була атакована нафтобаза. Через обстріл стався витік палива, тому спалахнула потужна пожежа. Він охопив приватні житлові будинки. Було знищено близько 15 будинків. Наразі відомо про 7 загиблих, 57 постраждали та залишилися без своїх будинків. У місті відкрито штаб допомоги постраждалим, рятувальники продовжують розбирати завали.
Джерело