У ДПСУ розповіли про нову тактику ухилянтів – намагаються втекти за кордон великими групами — Події

У ДПСУ розповіли про нову тактику ухилянтів – намагаються втекти за кордон великими групами - Події

Ухилянти, які намагаються втекти за кордон, щоб не потрапити під мобілізацію з’явилася нова тактика. Для незаконного перетину кордону втікачі почали збирати групи із 40 і більше осіб. Про це розповів речник Держприкордонслужби Андрій Демченко.

– Спроби незаконного перетину кордону фіксуються і на пунктах пропуску. Але більшість подібних спроб фіксуються все ж таки в «зеленій зоні» кордону. Бачимо зухвалість злочинних груп, які обіцяють людям сприяння у незаконному перетині кордону та беруть за це гроші – вони починають формувати групи з 20-30-40 осіб, яких одномоментно намагаються максимально близько довести до кордону, звідки ті намагаються перетнути кордон, – зазначив він.

При цьому прикордонники вже цю тактику зрозуміли і здебільшого не дають планам ухилістів здійснитись.

4 липня Демченко повідомив, що останнім часом побільшало зухвалих спроб незаконно перетнути кордон групами. Уклоністи платять криміналітету до 20 тисяч доларів. 20 червня речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко повідомив, що останнім часом кількість спроб перетину кордону з підробленими документами знизилася вдвічі.
Джерело