У центрі Києва стався обвал ґрунту, загинув чоловік — Події

У центрі Києва стався обвал ґрунту, загинув чоловік - Події

Фото: facebook.com/UA.KyivPolice

У Печерському районі Києва, під час проведення ремонтних робіт опорної стіни для утримання ґрунту стався обвал. Внаслідок цього один чоловік загинув, ще один травмований, його госпіталізували. Про це повідомили у Київській міській держадміністрації.

— Як пояснили в Печерській РДА, що виступає замовником ремонтних робіт, під час виконання робіт із капітального ремонту підпірних стін житлового будинку для утримання ґрунту на вул. Лютеранській, 7/10, одна зі стін обвалилася. Зараз на місці працює слідчо-оперативна група. Також проводяться роботи з розбору завалів, — йдеться у повідомленні.

У поліції Києва повідомили, що після з’ясування всіх обставин буде вирішуватися питання щодо кваліфікації зазначеної події.  У міській адміністрації зазначають, що ремонт проходить відповідно до підряду між Управлінням житлово-комунального господарства та будівництва Печерської районної в місті Києві державної адміністрації і ТОВ «ЛКБУД». Проєктно-кошторисну документацію розробляло ТОВ «ІНЖИНІРИНГОВА КОМПАНІЯ «АРКОН». Роботи  виконували чотири працівники підрядної організації.

Джерело