WBC змусить Ф’юрі провести захист титулу

Фото: Getty Images Ф’юрі має захистити свій пояс

Президент Всесвітньої боксерської ради Маурісіо Сулейман дав боксеру час лише на проведення бою за звання абсолютного чемпіона.

Тайсон Ф’юрі буде зобов’язаний провести обов’язковий захист свого титулу. Про це заявив президент Всесвітньої боксерської ради Маурісіо Сулейман.

За словами функціонера, британцю дали можливість провести поєдинки проти Френсіса Нганну та Олександра Усика, утім після цього треба буде захистити свій пояс.

«Тайсон Ф’юрі, незважаючи ні на що, є чемпіоном світу за версією WBC у надважкій вазі. Ми пишаємося цим. Він чекав великого бою, як і його фанати.

Чи повинен Ф’юрі провести обов’язковий захист після майбутніх поєдинків? Так, він зобов’язаний це зробити. Ми не висували жодних обов’язкових вимог, щоб це не створювало проблеми під час переговорів щодо безперечного бою. Перед командами стояло складне завдання», — наводить слова Сулеймана Boxing News 24.

Нагадаємо, Ф’юрі поб’ється з Нганну вже цієї суботи, 28-го жовтня в столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді, а поєдинок з Усиком може відбутися в грудні або в січні.

Раніше президент WBC Маурісіо Сулейман привіз до столиці Саудівської Аравії спеціальний пояс для переможця бою Ф’юрі та Нганну.

 

Джерело