Вживання оливкової олії пов’язали зі зниженням ризику смерті від деменції

Стало відомо, що люди, які вживали понад 7 грамів оливкової олії щодня, мали на 28 відсотків нижчий ризик померти від деменції, порівняно з тими, хто ніколи не вживав оливкову олію або робив це рідко. На думку вчених, це пов’язано з високим вмістом в ній ненасичених жирних кислот та антиоксидантів, які є корисними для підтримки роботи нервової системи. Тому оливкова олія може стати корисним доповненням до звичного раціону і допомогти в профілактиці хвороб мозку. Про результати дослідження розповіли в журналі JAMA Network.

Pixabay / Pexels

👋 Слідкуйте за наукою разом з нами — підписуйтеся на наш телеграм та інстаграм, буде цікаво!

Як вчені дізналися про користь оливкової олії?

У дослідженні взяли участь понад 90 тисяч осіб, які на початковому етапі не мали серцево-судинних, онкологічних захворювань та когнітивних розладів. За учасниками американські науковці спостерігали впродовж 28 років, оцінюючи як частоту вживання оливкової олії, так і якість раціону кожного. У результаті, серед людей, що щодня споживали оливкову олію, від деменції померло менше учасників за час спостереження. Вчені наголошують, що інші харчові звички учасників не вплинули на результати.

Науковці вважають, що за позитивний вплив оливкової олії відповідають такі сполуки як поліфеноли, мононенасичені жирні кислоти, вітамін Е та К. Поєднання цих речовин може покращувати обмін речовин в клітинах мозку, захищаючи їх таким чином від передчасної загибелі. Так, регулярне використання оливкової олії в приготуванні їжі допоможе підтримати здоров’я мозку і сприятиме довголіттю.

  • Відомо, що оливкова олія входить до складу популярної серед прихильників здорового харчування середземноморської дієти. Раніше дослідники пов’язали дотримання такого раціону зі зниженням ризику деменції у літньому віці.

Джерело