ВСУ зупинили активний наступ росіян на Харківщині, — голова ОВА — Події

ВСУ зупинили активний наступ росіян на Харківщині, - голова ОВА - Події

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Українські війська зупинили активне просування російських військ територією Харківської області. На деяких дільницях бійці ЗСУ повернули більш вигідне становище. При цьому в регіоні продовжуються важкі бої і стабілізувати лінію фронту поки що не вдалося. Про це розповів голова Харківської ОВ Олег Синегубов в ефірі телемарафону.

— Ворог намагається досягти успіху, просунувшись у бік Липців, і не залишає надій захопити Вовчанськ. Наші воїни, хоч і не можна ще сказати, що стабілізували лінію фронту, але зупинили активне просування ворога територією Харківської області. У деяких напрямках нашим воїнам вдалося повернути вигідніше становище, – розповів Синегубов.

Він також додав, що росіяни змушені підтягувати резерви, щоб не вщух їх наступальний потенціал на Харківському напрямку. ВСУ активно їм протистоять та зривають плани ворога.

Увечері 15 травня президент Зеленський заявив, що Силам оборони України вдалося частково стабілізувати ситуацію на Харківщині. Українські захисники продовжують знищувати російських загарбників за допомогою дронів та артилерії. При цьому речник Міноборони України Дмитро Лазуткін заявив, що російські піхотні групи увійшли до Вовчанська і намагаються закріпитися в північній частині міста.
Джерело