Вогнепальний Тир у Києві, Лівий берег

Навчитися самостійно влучно стріляти, використовуючи різні види та зразки вогнепальної зброї, майже неможливо, оскільки для цього потрібна власне сама зброя, досвідчені інструктори та відповідні приміщення, де створені необхідні умови для вдосконалення навичок стрільби. Всім перерахованим вище критеріям відповідає вогнепальній ТИР в Києві, що має назву «ART BULLET», приміщення якого знаходяться на лівобережжі Києва. Вказаний заклад користується популярністю у киян та гостей столиці через високу якість надання послуг з навчання стрільбі з використанням різних видів та зразків вогнепальної зброї.

Чому варто скористатися послугами стрілецького клубу «ART BULLET»

Популярність стрілецького клубу «ART BULLET» серед шанувальників стрілецької зброї викликана його зручним розташуванням у Києві на Лівому березі Дніпра та наявністю закритої парковки для клієнтів закладу, де завжди зарезервовані вільні місця, а автомобілі клієнтів, які відвідують курси стрільби, перебувають під постійною охороною. Саме приміщення тиру побудоване за вимогами бомбосховища, тому звуки повітряної тривоги, які досить часто лунають у Києві та його околицях, не є перешкодою для продовження відповідних тренувань з відточування навиків стрільби зі стрілецької зброї.

Відвідувачі стрілецького клубу «ART BULLET» за бажанням мають можливість обирати пневматичну чи спортивну вогнепальну зброю, а також мисливські дробовики. Кожен відвідувач закладу може розраховувати на отримання професійних та кваліфікованих порад інструкторів зі стрільби в поєднанні з якісним обслуговуванням, де на першому місці завжди є безпека клієнта.

В чому переваги стрілецького клубу

До кожного клієнта, який задля здобуття чи відточування вмінь та навиків стрільби з різних зразків вогнепальної зброї, відвідав стрілецький клуб, передбачено індивідуальний підхід, що дозволяє достатньо швидко стати вправним стрільцем. Крім того, відвідувачі клубу можуть:

  • скористатися різноманітними заходами та змаганнями, що організовуються для клієнтів тиру;
  • стати учасниками корпоративів та тематичних дійств, пов’язаних зі стрільбою;
  • отримати насолоду спілкування з однодумцями та поціновувачами стрілецької зброї.

Курс навчання зі стрілецької, мисливської чи спортивної зброї завжди розпочинається з опанування правил безпечного поводження зі зразками зброї, далі під наглядом та керівництвом інструкторів відбуваються самі стрільби.