Внаслідок терактів біля могили іранського гвардійця Сулеймані загинуло понад 100 людей — Події

Внаслідок терактів біля могили іранського гвардійця Сулеймані загинуло понад 100 людей - Події

Фото: REUTERS

Внаслідок двох вибухів, які пролунали 3 січня біля цвинтаря у місті Керман на півдні Ірану, загинули щонайменше 103 людини, понад 170 поранені, повідомляє Reuters, посилаючись на іранські ЗМІ. Ці люди прийшли на церемонію, присвячену четвертій річниці з дня загибелі 2020 року генерала Корпуса вартових ісламської революції Касема Сулеймані, вбитого американським безпілотником. Влада Ірану назвала терактом те, що сталося.

Державне телебачення Ірану повідомило про перший, а потім і другий вибух під час багатолюдного ювілейного заходу на цвинтарі, де похований Сулеймані. Неназваний чиновник повідомив державному інформаційному агентству IRNA, що «два вибухові пристрої, закладені вздовж дороги, що веде до Кладовище мучеників Кермана, було підірвано терористами дистанційно». 

Наразі ніхто не взяв на себе відповідальність за вибухи. Рятувальники Червоного Півмісяця надали допомогу пораненим під час церемонії, де зібралися сотні іранців. Деякі іранські інформаційні агентства заявили, що кількість поранених набагато вища.

Джерело