Внаслідок ракетного удару на заході України пошкоджені обʼєкти «Нафтогазу» — Події

Внаслідок ракетного удару на заході України пошкоджені обʼєкти "Нафтогазу" - Події

Унаслідок ракетної атаки країни-терористки Росії 24 березня на заході України є пошкодження обʼєктів компанії НАК «Нафтогаз України». Наразі тривають роботи з локалізації та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Про це повідомив голова правління НАК «Нафтогаз України» Олексій Чернишов.

— Зранку ворог знову атакував енергетичну інфраструктуру. Маємо пошкодження обʼєктів «Групи Нафтогаз» на заході, — написав він у Facebook.

Чернишов зазначив, що за попередніми даними, обійшлось без потерпілих. Зараз тривають роботи з локалізації та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

У ніч на 24 березня російські окупанти атакували Україну 29-ма крилатими ракетами Х-101/Х-555 та випустили 28 ударних БпЛА типу Shahed. Сили ППО знищили 43 повітряні цілі. Вночі 24 березня російські війська атакували Дніпропетровську область ударними БпЛА. Українські захисники збили 15 «шахедів» у межах Криворізького та Нікопольського районів. Проте падіння уламків пошкодили тепло- та електромережі. На Нікопольщині.без світла залишились понад 3 тисячі абонентів у Нікополі та більш ніж 6,4 тис. у районі. 
Джерело