Внаслідок буревію у Києві впала безпрецедентна кількість дерев — понад 1110 — Події

Внаслідок буревію у Києві впала безпрецедентна кількість дерев — понад 1110 - Події

Фото: facebook.com/zelenbud

Внаслідок вчорашнього буревію у Києві зафіксували падіння або пошкодження 1110 дерев. Про це 29 жовтня повідомив заступник голови КМДА зі здійснення самоврядних повноважень Володимир Прокопів.

— Маємо безпрецедентну ситуацію, коли внаслідок сильного вітру за добу у столиці пошкоджено або повалено понад 1110 дерев, — сказав він.

Прокопів подякував комунальникам, які “активно ліквідовують” наслідки негоди від самого початку буревію. Більшість наслідків буревію ліквідовано.

— З наступного тижня ми посилимо заходи з озеленення столиці, очікуємо декілька масштабних висадок дерев, – додав заступник голови КМДА.

Директор Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА Олександр Возний уточнив, що 578 дерев було повалено, пошкоджено 532 дерева. Кияни понад 130 разів дзвонили, щоб повідомити про повалені або пошкоджені дерева. 

У КМДА нагадали, що, якщо впало дерево чи зламалися гілки, необхідно телефонувати до аварійно-диспетчерської служби КО «Київзеленбуд» за номером (044) 272-40-18. Також при падінні дерев чи гілок можна викликати рятувальників: 101 або 044-430-37-13 (телефон Київської служби порятунку — КАРС).

Жертвами ураганного вітру в Україні 28 жовтня стали чотири людини — двоє у Києві, одна на Київщині та одна на Дніпропетровщині. У столиці сильний вітер пошкодив найбільший прапор України, а на Рівненщині — Дубенський замок.

Джерело